Zahájení školního roku 2020/2021

V úterý 1. 9. 2020 od 8 hodin. Přezůvky s sebou!

Vážení rodiče a milé děti,

nový školní rok přivítáme společně v úterý 1. září v 8.00 hod na školním dvoře, a to za každého počasí.

Rodičům a dalším neoprávněným osobám, s výjimkou rodičů prvňáčků v první školní dny, nebude umožněn vstup do budovy školy. Škola režim zákazu vstupu do budovy bude uplatňovat během školního roku po celou dobu školního vyučování a provozu školní družiny z bezpečnostních a hygienických důvodů.

Prvňáčci si vezmou s sebou školní aktovku. Všechny děti budou mít s sebou přezůvky!

Žáci tento den obdrží přihlášky do školní družiny a ke školnímu stravování. Doporučujeme rodičům přihlášky odevzdat co nejdříve.

Prosíme, dejte dětem s sebou do podepsaného sáčku čistou roušku pro případ nutnosti jejího použití. Roušku musí mít děti ve škole k dispozici každý den.

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás!