Uzavírka silnice u školy

Uzavírka silnice č. III/23617 – Upřesnění harmonogramu stavby od 13.6.2022 – 3.7.2022.

Úplná uzavírka části silnice od křižovatky s ulicí V Hamburku (u kapličky) až ke křižovatce pod obecním úřadem.

Z ulice V Hamburku bude možno vyjíždět do nově opravené části silnice (směr zámek), která již bude průjezdná.

Uzavírka zahrnuje i ulici Školní a nebude možný příjezd k ZŠ a MŠ (mimo zásobování).

Úsek křižovatky kolem restaurace U Lípy a prodejny COOP bude v režimu částečné uzavírky a provoz zde bude řízen semafory.

Jízdní řády autobusů a provoz autobusových zastávek bude zatím zachován beze změn.

DOPRAVNÍ INFO: Chystá se vlna dopravních uzavírek | Dopravní info |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech