ZÁKLADNÍ ŠKOLA NIŽBORŠkolní 25, Nižbor, 267 05

Informace k přestupu žáků 5. ročníku na 2. stupeň ZŠ v Berouně

Dovolujeme si Vás informovat, že termín pro zápisy na přestup žáků do šestých tříd berounských základních škol byl v letošním roce určen na 13. 5. 2024.

Přihlášky je možné podávat na více základních škol. V případě, že bude finální počet přihlášek vyšší než počet volných míst, bude v případě vícenásobných přihlášek (jedno dítě bude mít přihlášku na více škol) potřeba součinnost všech rodičů, aby mohlo být přijato co nejvíce žáků. Stejně jako v loňském roce, budou ředitelé jednotlivých škol kontaktovat rodiče, aby s nimi dohodli přijetí žáků na konkrétní školu, případně je budou žádat o zpětvzetí přihlášky na škole, kam nebude žák přijat.

Sledujte stránky škol, kam chcete své dítě přihlásit.

Plakát k přestupům na 2. stupeň ZŠ