ZÁKLADNÍ ŠKOLA NIŽBORŠkolní 25, Nižbor, 267 05

BLESKOVÁ SBÍRKA

NAŠE ŠKOLA DÍKY VÁM POMŮŽE ZÁKLADNÍ ŠKOLE V MORAVSKÉ NOVÉ VSI ČÁSTKOU 

22.236 KČ!

 

Úžasný výsledek a obrovské díky všem!

 

Peníze byly dne 30.6.2021 odeslány na účet ZŠ Moravské Nové Vsi .

 

POJĎME  SPOLEČNĚ  POMOCI!

 

Tématem dnešních dní jsou živelní události, které otřásly životem na Moravě. Vyhlašujeme proto dobrovolnou bleskovou sbírku na pomoc postiženým. 

Sbírka proběhne od pondělí 28. do středy 30. 6. 2021

Děti mohou přinést do školy libovolnou částku. Je na vás, zda pošlete lístek s částkou, kterou po dětech posíláte (pro vaši kontrolu) nebo zda budete dětem plně důvěřovat. Peníze shromáždí ve vaší třídě paní učitelka a pak je všechny dohromady za děti i za nás, pedagogický sbor, pošleme na TRANSPARENTNÍ ÚČET zřízený pro obnovu zničené základní školy 6013203349/0800, variabilní symbol pro ZŠ: 2

ZŠ MORAVSKÁ NOVÁ VES

Všech finančních darů si velmi vážíme!

Moravská Nová Ves - Živéobce.cz