ŠKOLNÍ DRUŽINAŠkolní 25, Nižbor, 267 05

Jednorázové akce

UKLIDÍME SVOJI OBEC

V pátek 12. dubna si školní družina v rámci pravidelné vycházky zvolila téma UKLIDÍME SVOJI OBEC. Vydali jsme se vyzbrojeni gumovými rukavicemi a pytli podél potoka ke hřišti. Našli jsme věci různé od děravých hrnců, plastových lahví, střepů i papírů. Děti byly jako ostříži, závodily, kdo nasbírá nejvíce a o materiál nebyla nouze. Vše jsme odložili do koše u hřiště a pak se chvilku věnovali hrám. Překvapilo nás, s jakým nadšením se děti této činnosti zhostily.

ilustrační foto

KOUZELNÉ ODPOLEDNE S KOUZELNÍKEM

V úterý 29. 1. 2019 naši školní družinu navštívil kouzelník. Děti se sešly ve třídě a staly se součástí čar a kouzel, mizení uzlů, karetních triků, přemisťování předmětů, vyčarování hrdliček…. Na některých kouzlech se děti samy podílely nebo kouzelníkovi pomáhali vybraní asistenti z řad diváků. Pořad byl vtipný, zajímavý i tajemný. Všem divákům se líbil.