ŠKOLNÍ DRUŽINAŠkolní 25, Nižbor, 267 05

Celoroční hra

ZAHÁJENA NOVÁ CELOROČNÍ HRA 2019 / 2020 PUTOVÁNÍ ČASEM

Dnes, 1. října to vypuklo – přiletěli mimozemšťani! Podívejte se do galerie, jak to vypadalo při jejich příletu! Je potřeba zachránit lidskou civilizaci a kdo jiný, než vy děti, to může udělat?

ZAHÁJENA NOVÁ CELOROČNÍ HRA 2018 / 2019 PUTOVÁNÍ SE ZVÍŘATY

V úterý  2. 10. 2018  byla zahájena nová celoroční družinová hra Máme rádi zvířata – Putování se zvířaty. Jde o záchranu posledního žijícího dinosaura, který přišel děti požádat o pomoc a přinesl jim upečené perníčky a zlatou krabici s pokladem, který se po splnění cesty promění v odměny. Děti si zvolily kapitány, ti potom své družiny se kterými budou plnit úkoly pro záchranu dinosaura. Družiny jsou rozděleny podle barev a symbolů zvířat, tak aby mohly pokryly vodu, vzduch i pevninu. Po rozdělení následovala hostina a malování družinových symbolů.